Projektowanie ogrodów na terenie Tarnowa i Małopolski.

BotaNova Agata Brzezińska

ul. Spokojna 6, 33-100 Tarnów

tel. +48 606 951 763

Data:
O tym projekcie:

Lokalizacja: Tarnów

Powierzchnia: ok 3 ary

 

Ogród mały, nowoczesny i do tego z jacuzzi oraz kinem plenerowym? Dlaczego nie!

 

Mając niewielką przestrzeń doceniamy każdy metr kwadratowy. Nie wolno zmarnować ani kawałka, wszystko musi być dokładnie przemyślane i zagospodarowane. Zapraszam do ogrodu w domu typu bliźniak, położonego na dwupoziomowej skarpie w Tarnowie.

 

Już samo wejście powinno wzbudzić ciekawość.Tajemnicza, zielona ścieżka z klimatycznym oświetleniem, ma powodować chęć dalszej podróży. Po chwili napotkamy taras wyniesiony ponad skarpę. Jest tam miejsce na duży stół, czyli możliwość wspólnych, rodzinnych obiadów. Obok, nieco mniejszy zakątek kawowy pod „żaglem”, gdzie bardziej kameralnie można wypić popołudniową kawę.

 

Gdy braknie sił, warto wskoczyć do jacuzzi lub wygodnie rozsiąść się w fotelu obok lustra wodnego. Letnie czytanie kryminałów Remigiusza Mroza, będzie tylko przyjemnością.

 

Wisienką na torcie jest najniższa kondygnacja ogrodu, tzw. kącik familijny. Znalazło się tam miejsce na trampolinę oraz inne sportowe aktywności dla dzieci. Stalowa konstrukcja pod huśtawkę, może być łatwo zamieniona na ekran rzutnika, przez co oglądanie Netflixa nabierze nieco innego wymiaru (nie mówiąc już o meczach piłki nożnej).

 

Czy nie za dużo? Jest idealnie. Jest tak, jak chcieli właściciele.